Zamów kontener na gruz lub zadzwoń na linię czynną całą dobę pod numerem 795 003 003

Firma EKO-LOGIS (oddział Chocianów)

Zadzwoń do nas - kontakt

 

Oferta Eko-Logis w Chocianowie:

  • Dostarczanie kontenerów w rejonie Chocianowa i okolic
  • Wywóz odpadów, gruzu, śmieci
  • Odbiór odpadów po remoncie, budowie
  • Utylizacja sezonowych śmieci (zielone odpady)
  • Gospodarka odpadami przemysłowymi
  • Odpady wielkogabarytowe (załadunek i transport)
  • Dowóz piasku rzecznego, murarskiego, kopanego
  • Sprzedaż i dowóz mieszanek czy kruszyw budowlanych

 

Kontenery na gruz – Chocianów i okolice

EKO-LOGIS oferuje usługi związane z podstawieniem kontenera na śmieci, gruz czy odpady (+ wywóz), sprzedażą kruszywa i dowozem piasku w Chocianowie i okolicy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Kontenery na odpady w Chocianowie i okolicach możemy podstawić nawet w 24 godziny od złożenia zamówienia. Nasze usługi są kompleksowe – wybrany pojemnik dostarczamy na miejsce inwestycji i odbieramy niezwłocznie po zamówieniu. Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki kontener sprawdzi się w Państwa przypadku, chętnie pomożemy. Nasz zespół fachowców podpowie, jaki rozmiar i rodzaj kontenera będzie najbardziej odpowiedni.

 

Zamów kontener w Chocianowie

Wywóz gruzu i usługi dodatkowe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku gospodarki odpadami możemy zaoferować szybką realizację usług, a także ich szeroki zakres. Jesteśmy dostępni zarówno dla osób prywatnych, które prowadzą budowę lub remont, jak i dla firm. Współpracujemy z przedsiębiorstwami produkcyjnymi, firmami budowlanymi, wykończeniowymi i innymi, których działalność jest związana z wytwarzaniem odpadów. Oferujemy równie wsparcie w formalnościach związanych z BDO – aktualizowanie kart przekazania odpadów (KPO), sporządzanie obowiązkowych raportów i inne wymagane prawem kwestie.

Śmieci przekazujemy do utylizacji, a jeśli to możliwe – do recyklingu lub innych form odzysku. Wytwórca odpadów – niezależnie czy jest osobą prywatną, czy firmą – po przekazaniu nam śmieci, nie musi martwić się o ich zgodną z prawem i bezpieczną dla środowiska naturalnego utylizację. W imieniu klienta zajmujemy się też wszystkimi formalnościami.

 

Jakie kontenery na gruz zamówić w Ciechanowie?

Naszym klientom w Ciechanowie oferujemy kontenery na odpady w wielu wariantach. Wśród popularnych rozwiązań znajdziemy kontenery na odpady o pojemności 2,5 m³ (idealne dla niewielkich remontów lub prac w ogrodzie), nieco większe (takie jak 5,5 m³ dla bardziej rozbudowanych inwestycji, a także pojemne rozwiązania 10 m³. Firmy prowadzące duże realizacje mogą zamówić u nas bardzo duże kontenery o pojemności przekraczającej 35 m³.

Realizujemy także nietypowe zlecenia, wymagające dużej rotacji kontenerów lub odbioru dużych ilości odpadów w krótkim czasie. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

 

Wywóz gruzu Chocianów – jakie odpady możesz nam przekazać?

Odbieramy wszystkie typowe odpady powstałe podczas budowy, remontu, rozbiórki lub innej inwestycji, ale nie tylko. Możesz przekazać nam także odpady zielone (gałęzie, kamienie, ziemię, żwir), różnego typu odpady niebezpieczne (w tym także materiały izolacyjne, farby i lakiery), odpady wielkogabarytowe (stare meble, drzwi, okna, dywany) i wiele innych.

W Chocianowie udostępniamy kontenery na gruz lub inne konkretne rodzaje odpadów, ale także kontenery na odpady zmieszane. Te ostatnie pozwalają na wygodne prowadzenie prac, ponieważ można umieścić w nich większość typowych odpadów powstałych w trakcie inwestycji.

© Copyright Eko-logis 2021