Zamów kontener na gruz lub zadzwoń na linię czynną całą dobę pod numerem 795 003 003

Oddział w Polkowicach oferuje:

Kontakt - eko-logis - Polkowice
Wywóz:
Dowóz:
– odpadów z budów (gruz, cegła, beton)
– piasku kopanego
– odpadów z remontów (płyta, ceramika)
– piasku murarskiego 
– odpady sezonowe (gałęzie, liście, ziemia)
– piasku rzecznego
– odpady przemysłowe i poprodukcyjne
– kruszyw mineralnych (0-31 oraz 0-63)
– odpady gabarytowe i z porządków
– żwiru, klińca, kamienia, tłucznia

Firma EKO-LOGIS informuje, że w 2013 roku rozpoczął działalność nasz oddział w Polkowicach. Oferujemy tę samą jakość usług co we Wrocławiu, w bardzo konkurencyjnych cenach.Wywóz śmieci, odpadów i gruzu Polkowice – szybko, tanio, skutecznie – to hasła pod jakimi działamy! Podstawiamy kontenery na: gruz, śmieci, ziemię, liście, odpady budowlane, odpady gabarytowe, odpady z rozbiórek, papę, wełnę, watę, odpady przemysłowe i inne nieczystości stałe.

Proponujemy współpracę osobom indywidualnym, firmom budowlanym, a także firmom produkcyjnym. Nasze pozwolenie pozwala nam na transport prawie każdego rodzaju odpadów. A nasze możliwości techniczne pozwalają nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zamówień. Mamy za sobą 6 lat doświadczenia. O jakości naszych usług świadczy fakt, że w tak krótkim czasie udało nam się osiągnąć pozycję lidera na rynku wrocławskim. Dzisiaj tę samą jakość w przystępnej cenie oferujemy mieszkańcom Polkowic. Wywóz śmieci Polkowice – tanio i szybko – to nasze hasło.

Posiadamy wszelkie zezwolenia wymagane w transporcie odpadów, działamy zgodnie z aktualnymi przepisami. Wystawiamy karty przekazania odpadu, w razie pytań lub wątpliwości związanych z ewidencją odpadów udzielamy bezpłatnych porad. Wystarczy jeden telefon: 795 003 003, a poznasz szczegóły naszej oferty. Zamówienia można też składać mailowo lub przez formularz na naszej stronie.

images-11

 

Eko-logis – wywóz gruzu, odpadów

Telefon: 795 003 003

Mail: info@eko-logis.pl

 

© Copyright Eko-logis 2021