Zamów kontener na gruz lub zadzwoń na linię czynną całą dobę pod numerem 795 003 003

Oddział w Polkowicach oferuje:

Kontakt - eko-logis - Polkowice
Wywóz:
Dowóz:
– odpadów z budów (gruz, cegła, beton)
– piasku kopanego
– odpadów z remontów (płyta, ceramika)
– piasku murarskiego 
– odpady sezonowe (gałęzie, liście, ziemia)
– piasku rzecznego
– odpady przemysłowe i poprodukcyjne
– kruszyw mineralnych (0-31 oraz 0-63)
– odpady gabarytowe i z porządków
– żwiru, klińca, kamienia, tłucznia

Firma EKO-LOGIS informuje, że w 2013 roku rozpoczął działalność nasz oddział w Polkowicach. Oferujemy tę samą jakość usług co we Wrocławiu, w bardzo konkurencyjnych cenach.Wywóz śmieci, odpadów i gruzu Polkowice – szybko, tanio, skutecznie – to hasła, pod jakimi działamy! Podstawiamy kontenery na: gruz, śmieci, ziemię, liście, odpady budowlane, odpady gabarytowe, odpady z rozbiórek, papę, wełnę, watę, odpady przemysłowe i inne nieczystości stałe.

Proponujemy współpracę osobom indywidualnym, firmom budowlanym, a także firmom produkcyjnym. Nasze pozwolenie pozwala nam na transport prawie każdego rodzaju odpadów. A nasze możliwości techniczne pozwalają nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zamówień. Mamy za sobą wiele lat doświadczenia. O jakości naszych usług świadczy fakt, że w tak krótkim czasie udało nam się osiągnąć pozycję lidera na rynku wrocławskim. Dzisiaj tę samą jakość w przystępnej cenie oferujemy mieszkańcom Polkowic. Wywóz śmieci Polkowice – tanio i szybko – to nasze hasło.

Posiadamy wszelkie zezwolenia wymagane w transporcie odpadów, działamy zgodnie z aktualnymi przepisami. Wystawiamy karty przekazania odpadu, w razie pytań lub wątpliwości związanych z ewidencją odpadów udzielamy bezpłatnych porad. Wystarczy jeden telefon: 795 003 003, a poznasz szczegóły naszej oferty. Zamówienia można też składać mailowo lub przez formularz na naszej stronie.

Wynajem kontenerów w Polkowicach – oferta

Zajmujemy się profesjonalnym odbiorem odpadów budowlanych oraz gruzu na terenie Polkowic. Działamy szybko, sprawnie i bezpiecznie – zgodnie z przepisami Ustawy o odpadach oraz wymogami BDO. Nasze usługi kierujemy do firm, które prowadzą działalność przyczyniającą się do powstania odpadów budowlanych w czasie realizacji nowych inwestycji oraz rozbiórek obiektów. Obsługujemy także klientów prywatnych – jeśli planujesz remont i nie wiesz, co zrobić ze śmieciami, których nie możesz wrzucić do tradycyjnego kosza na śmieci, dostarczymy pod Twój dom odpowiedni kontener.

Nasze usługi wyróżnia sprawne działanie i terminowość. Zawsze podstawiamy kontener w umówione miejsce i odbieramy zgodnie z początkowymi ustaleniami. Współpracujemy z wytwórcami odpadów zobligowanymi do prowadzenia ewidencji BDO dla odpadów – na miejscu uzupełniamy KPO oraz KEO według obowiązujących przepisów.

Kontenery w Polkowicach – rodzaje

W ofercie znajdziesz różne rodzaje kontenerów, które dostarczamy w ramach aktualnych potrzeb naszych zleceniodawców. Wybór pojemników umożliwiających selektywne składowanie wybranych frakcji odpadów to wymóg, który od 1 stycznia 2023 roku zacznie obowiązywać wszystkich wytwórców odpadów prowadzących swoją działalność. W swojej codziennej pracy dużą wagę przywiązujemy do dbania o naturalne środowiska, dlatego zachęcamy do stosowania takiego rozwiązania również pozostałych klientów. Dostarczamy kontenery na m.in.:

  • gruz budowlany (beton, cegły, gruz),
  • odpady ceramiczne, tynki, płyty gipsowo-kartonowe,
  • odpady opakowaniowe,
  • odpady z metalu,
  • papę odpadową,
  • odpady gabarytowe,
  • odpady produkcyjne,
  • odpady przemysłowe,
  • odpady zielone,
  • inne odpady, które nie mogą trafić do komunalnego śmietnika.

W czasie remontu na małą skalę w domu lub mieszkaniu możesz zamówić kontener na odpady budowlane zmieszane – do takiego pojemnika wrzucisz wiele rodzajów śmieci powstających w trakcie prac remontowych i sprawnie posprzątasz po ich zakończeniu.

Wywóz gruzu w Polkowicach – jak działamy?

Kontenery w Polkowicach zawsze podstawiamy w umówionym terminie, a dzięki ekspresowej realizacji zleceń wybrany pojemnik może pojawić się na budowie już nawet w ciągu jednego dnia. W czasie odbioru dokładnie zabezpieczamy odpady i stosujemy wymagane środki ostrożności. Wszystkie nieczystości przekazujemy do zakładów utylizacji, które profesjonalnie zajmują się unieszkodliwieniem danej frakcji odpadów lub oddajemy w ręce firm uprawnionych do dalszego obrotu odpadami z budowy.

images-11

 

Eko-logis – wywóz gruzu, odpadów

Telefon: 795 003 003

Mail: info@eko-logis.pl

 

© Copyright Eko-logis 2021