Zamów kontener na gruz lub zadzwoń na linię czynną całą dobę pod numerem 795 003 003

Razem z nami pozbędziesz się odpadów budowlanych na terenie całego Dolnego Śląska! Specjalizujemy się w odbiorze tzw. trudnych śmieci i chętnie podejmiemy się zleceń o charakterze nietypowym. Mamy krótkie terminy i dużą flotę pojazdów, dzięki czemu odbiór odpadów w kontenerach przebiega sprawnie i bezproblemowo. Wybierz kontener do wynajęcia i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

Wynajem kontenerów na odpady budowlane

Oferujemy wynajem kontenerów na odpady różnych grup, które ze względu na właściwości, wagę, kształt i niestandardowe wymiary nie powinny trafić do śmietników komunalnych.

Aby można było je w bezpieczny sposób poddać utylizacji, podstawiamy specjalne kontenery, czyli pojemniki przystosowane do składowania i transportu śmieci budowlanych. Możesz wrzucić do nich gruz, zmieszane odpady budowlane, odpady z opakowań, elementy metalowe lub drewniane, a także gabaryty i wiele więcej nietypowych rodzajów nieczystości, które pozostały po budowie lub remoncie Twojego domu. Wybierz kontener na wynajem razem z nami i zapomnij o problemie zalegających ton gruzu na posesji.

Wynajem kontenerów na gruz

Gruz to grupa śmieci, która składa się z pokruszonych elementów betonowych konstrukcji, kawałków cegieł oraz tynków – może znaleźć się w wśród nich również nieco ziemi i gałęzi. Frakcja ta wymaga specjalnego zagospodarowania, dlatego wynajem kontenerów na odpady budowlane jest najlepszym rozwiązaniem umożliwiającym utylizację gruzu lub – poddanie jej recyklingowi. Niewiele osób wie, że kontener do wynajęcia pozwalający składować odpady w sposób selektywny pozwala ponownie wykorzystać nawet do 90% gruzu czystego. Nasza firma EKO-LOGIS dba bezpieczeństwo środowiska naturalnego, ułatwiając również selektywną zbiórkę odpadów budowlanych na terenie całego Dolnego Śląska.

Wynajem kontenerów we Wrocławiu i na całym Dolnym Śląsku

Wynajem kontenerów na odpady w naszym wykonaniu obejmuje wybór pojemnika odpowiadającego rodzajowi konkretnej grupy śmieci, a następnie jego pojemności. W naszej ofercie znajdą Państwo kontenery pozwalają składować od 2,5 m³ odpadów do nawet 36 m³ gruzu. W ramach realizacji usługi wynajmu kontenerów we Wrocławiu i okolicy dostarczamy m.in.:

  • kontenery na gruz czysty,
  • kontenery na odpady zmieszane budowlane,
  • kontenery na odpady z papy budowlanej,
  • kontenery na odpady gabarytowe,
  • kontenery na odpady z drewna, metalu lub tworzyw sztucznych,
  • kontenery na odpady inne niż wymienione, które wymagają specjalnego sposobu zagospodarowania.

Obszarem działania i wynajmu kontenerów obejmujemy całe województwo dolnośląskie, ale z naszych usług mogą skorzystać również mieszkańcy województwa opolskiego, wielkopolskiego i lubuskiego (w zależności od regionu i stacji naszych baz).

Zamów kontener na wynajem

Wynajem kontenerów budowlanych nigdy nie był tak prosty i wygodny. Jak zamówić kontener? Szybko i wygodnie za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wybierz wielkość kontenera, określ rodzaj odpadów, zapłać online i gotowe!

Nie masz czasu na wypełnianie formularza? Zadzwoń na infolinię, a nasi pomocni doradcy przyjmą Twoje zamówienie i ustalą szczegóły. Za zamówienie możesz zapłacić gotówką lub przelewem. Chcesz poznać ceny, dostępne terminy lub zapytać o wywóz wybranej grupy odpadów? Wypełnij formularz kontaktowy, a my odezwiemy się do Ciebie!

Nie trać czasu na zamartwianie się odpadami budowlanymi! Skorzystaj z usługi wynajmu kontenera na odpady budowlane, a my zajmiemy się resztą i zadbamy o to, żeby wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie.

Sprawdź wszystkie usługi

© Copyright Eko-logis 2021