Zamów kontener na gruz lub zadzwoń na linię czynną całą dobę pod numerem 795 003 003

Firma EKO-LOGIS specjalizuje się w wywozie różnych frakcji tzw. trudnych odpadów. Wywozimy gruz, śmieci gabarytowe i wiele innych nieczystości na terenie Dolnego Śląska i okolic. Możesz skorzystać z naszych usług we Wrocławiu, ale także w innych miejscowościach położonych na terenie województwa. Dysponujemy pokaźną flotą pojazdów i kontenerami przystosowanymi do przewozu różnych odpadów budowlanych i sezonowych. Zamów wywóz gruzu w Twoim mieście – wspólnie pozbędziemy się zalegających odpadów.

Odbiór śmieci na Dolnym Śląsku

Działamy sprawnie, szybko i bezpiecznie. Naszym celem jest odbiór odpadów, których nie można utylizować na własną rękę i zarządzać nimi według tradycyjnego sposobu. Pomagamy, podstawiając specjalne kontenery w dogodne miejsce i umożliwiamy Ci działanie. Następnie po upływie ustalonego czasu odbieramy je załadowane w całości i wywozimy do zakładów profesjonalnie zajmujących się utylizacją, a nawet odzyskiem. Do 90% gruzu odebranego może zostać poddana procesowi recyklingu.

Odbiór odpadów od firm i klientów indywidualnych

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, którzy w związku z rozpoczęciem prac budowlano-wykończeniowych przyczynili się do wytworzenia różnych odpadów budowlanych. Pomagamy pozbyć się gruzu po remoncie, a także przy wymianie wyposażenia. Oferujemy wywóz odpadów w kontenerach o wielkości odpowiadającej potrzebom gospodarstwa domowego.

Obsługujemy również firmy – zarówno te małe, jak i większe przedsiębiorstwa budowlano-produkcyjne na terenie Dolnego Śląska i okolic. Możesz liczyć na bezproblemowy kontakt, możliwość nawiązania stałej współpracy oraz poszanowanie obowiązujących przepisów. Przy odbiorze wywozie gruzu zawsze podpisujemy kartę przekazania odpadów (KPO), kartę ewidencji odpadów (KEO). Umożliwiamy również selektywny sposób składowania różnych frakcji odpadów.

Jak wygląda wywóz odpadów we Wrocławiu i okolicy?

Wywóz gruzu we Wrocławiu rozpoczynamy od momentu zaksięgowania Twojego zlecenia. Możesz wynająć kontener za pośrednictwem formularza na stronie internetowej lub kontaktując się z nami – mailowo lub telefonicznie. Nasi doradcy z przyjemnością pomogą Ci wybrać odpowiedni rodzaj pojemnika odpowiadający rodzajowi i ilości wytwarzanych śmieci.

Następnie ustalamy termin odbioru odpadów budowlanych. Kontenery podstawiamy i odbieramy do godziny 15:00, a wybrany przez Ciebie pojemnik możemy dostarczyć każdego dnia w tygodniu. Większość zamówień realizujemy już następnego dnia!

Nie musisz również spieszyć się z odbiorem odpadów przez zespół naszych wykwalifikowanych pracowników – cena kontenera nie ulega zmianie w ciągu 7 dni. Po ustaleniu terminu wywozu stawiamy się po odbiór w miejscu podstawienia kontenera, a następnie przekazujemy odpady w ręce osób, które przeprowadzą ich bezpieczną utylizację.

Wywóz odpadów – sprawdź, co obejmują nasze usługi

Specjalizujemy się w odbiorze odpadów budowlanych i gruzu w kontenerach, ale pomożemy Ci również zgodnie z obowiązującymi przepisami zagospodarować inne rodzaje śmieci. Nasze usługi na terenie Dolnego Śląska obejmują m.in.:

  • wywóz odpadów budowlanych,
  • wywóz gruzu,
  • wywóz odpadów zielonych,
  • wywóz śmieci wielkogabarytowych.

Sprawdź wszystkie usługi

© Copyright Eko-logis 2021