Zamów kontener na gruz lub zadzwoń na linię czynną całą dobę pod numerem 795 003 003

Oddział w Lubinie oferuje:

Kontakt tel - Lubin
Wywóz:
Dowóz:
– odpadów z budów (gruz, cegła, beton)
– piasku kopanego
– odpadów z remontów (płyta, ceramika)
– piasku murarskiego 
– odpady sezonowe (gałęzie, liście, ziemia)
– piasku rzecznego
– odpady przemysłowe i poprodukcyjne
– kruszyw mineralnych (0-31 oraz 0-63)
– odpady gabarytowe i z porządków
– żwiru, klińca, kamienia, tłucznia

EKO-LOGIS, firma z sześcioletnim doświadczeniem w skutecznym wywozie śmieci, rozpoczęła w 2013 roku swoją działalność w Lubinie. Oferta zawiera usługi w konkurencyjnych cenach z zapewnieniem tej samej jakości realizacji co dla miasta Wrocław. Wywóz śmieci, gruzu i odpadów Lubin – szybko, tanio, skutecznie – to hasła pod jakimi działamy!

Jeśli masz problem z takimi odpadami, jak: gruz, śmieci, ziemię, liście, odpady budowlane, odpady gabarytowe, odpady z rozbiórek, papę, wełnę, watę, odpady przemysłowe i inne nieczystości stałe, zadzwoń do nas! Pozbywamy się śmieci Lubin – sprawnie i tanio.

Realizujemy zlecenia firm przemysłowych oraz budowlanych. Posiadamy także specjalny cennik dla klientów indywidualnych. Oferujemy także kontenery na gruz. Lubin oczyszczamy zgodnie z pozwoleniami na transport prawie wszystkich kategorii. Lata doświadczenia pozwalają uporać się z nawet najbardziej wymagającymi zamówieniami. O standardzie naszych realizacji świadczy zadowolenie naszych klientów oraz status lidera na terenie Wrocławia i okolic. Mając na uwadze dobro naszych klientów, z radością oferujemy mieszkańcom Lubina wysoką jakość w bardzo dobrych cenach.

Przyjmujemy zlecenia na wywóz śmieci gabarytowych. Nasza flota transportowa umożliwia wywóz prawie każdego rodzaju odpadów. Istnieje możliwość dostosowania naszej usługi do rodzaju wyrzucanych śmieci – plastiki, szkło, papier, odpady mokre, gruz, odpady sezonowe. Nasze doświadczenie pozwala na sprawny wywóz nieczystości zgodnie z oczekiwaniami klienta i zachowaniem wymogów ochrony środowiska oraz gospodarowania odpadami, w tym utylizacji i recyklingu. Wywóz śmieci Lubin – tanio i szybko – to nasze hasło.

W celu zapewnienia najwyższych standardów, realizujemy nasze zlecenia zgodnie z przepisami ochrony środowiska i gospodarowania odpadami, z uwzględnieniem niezbędnych zezwoleń związanych z transportem odpadów. Wystawiamy karty odpadów i udzielamy również bezpłatnych porad w tym zakresie. Na potrzeby transportowe dostarczamy kontenery.

Oddział Lubin: 795 003 003, poznaj szczegóły naszej oferty.

Zamówienia można też składać mailowo lub przez formularz na stronie kontaktu.

images-11

 

Eko-logis – wywóz gruzu, odpadów

Telefon: 795 003 003

Mail: info@eko-logis.pl

 

© Copyright Eko-logis 2021