Zamów kontener na gruz lub zadzwoń na linię czynną całą dobę pod numerem 795 003 003

Oddział w Lubinie oferuje:

Kontakt tel - Lubin
Wywóz:
Dowóz:
– odpadów z budów (gruz, cegła, beton)
– piasku kopanego
– odpadów z remontów (płyta, ceramika)
– piasku murarskiego 
– odpady sezonowe (gałęzie, liście, ziemia)
– piasku rzecznego
– odpady przemysłowe i poprodukcyjne
– kruszyw mineralnych (0-31 oraz 0-63)
– odpady gabarytowe i z porządków
– żwiru, klińca, kamienia, tłucznia

EKO-LOGIS, firma z wieloletnim doświadczeniem w skutecznym wywozie śmieci, rozpoczęła w 2013 roku swoją działalność w Lubinie. Oferta zawiera usługi w konkurencyjnych cenach z zapewnieniem tej samej jakości realizacji co dla miasta Wrocław. Wywóz śmieci, gruzu i odpadów Lubin – szybko, tanio, skutecznie – to hasła pod jakimi działamy!

Jeśli masz problem z takimi odpadami, jak: gruz, śmieci, ziemię, liście, odpady budowlane, odpady gabarytowe, odpady z rozbiórek, papę, wełnę, watę, odpady przemysłowe i inne nieczystości stałe, zadzwoń do nas! Pozbywamy się śmieci Lubin – sprawnie i tanio.

Realizujemy zlecenia firm przemysłowych oraz budowlanych. Posiadamy także specjalny cennik dla klientów indywidualnych. Oferujemy także kontenery na gruz. Lubin oczyszczamy zgodnie z pozwoleniami na transport prawie wszystkich kategorii. Lata doświadczenia pozwalają uporać się z nawet najbardziej wymagającymi zamówieniami. O standardzie naszych realizacji świadczy zadowolenie naszych klientów oraz status lidera na terenie Wrocławia i okolic. Mając na uwadze dobro naszych klientów, z radością oferujemy mieszkańcom Lubina wysoką jakość w bardzo dobrych cenach.

Przyjmujemy zlecenia na wywóz śmieci gabarytowych. Nasza flota transportowa umożliwia wywóz prawie każdego rodzaju odpadów. Istnieje możliwość dostosowania naszej usługi do rodzaju wyrzucanych śmieci – plastiki, szkło, papier, odpady mokre, gruz, odpady sezonowe. Nasze doświadczenie pozwala na sprawny wywóz nieczystości zgodnie z oczekiwaniami klienta i zachowaniem wymogów ochrony środowiska oraz gospodarowania odpadami, w tym utylizacji i recyklingu. Wywóz śmieci Lubin – tanio i szybko – to nasze hasło.

W celu zapewnienia najwyższych standardów, realizujemy nasze zlecenia zgodnie z przepisami ochrony środowiska i gospodarowania odpadami, z uwzględnieniem niezbędnych zezwoleń związanych z transportem odpadów. Wystawiamy karty odpadów i udzielamy również bezpłatnych porad w tym zakresie. Na potrzeby transportowe dostarczamy kontenery.

Kto może zamówić wywóz gruzu w Lubinie?

Oferujemy usługi wywozu odpadów budowlanych w Lubinie dla firm oraz klientów prywatnych. Dbamy o właściwe zabezpieczenie odpadów w czasie odbioru kontenera oraz transport do zakładu utylizacji zgodnie z przepisami Ustawy o odpadach. Przy odbiorze odpadów rzetelnie stosujemy się do zasad i wymogów ewidencji BDO – przy współpracy z przedsiębiorcami wypełniamy KPO (kartę przekazania odpadu) oraz KEO (kartę ewidencji odpadu). Nasze usługi wyróżnia sprawne i terminowe działanie. Dzięki realizacji zleceń dla klientów od 2013 roku doskonale znamy przepisy, a wywóz śmieci po remoncie odbywa się na najwyższym poziomie i z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności.

Kontenery na gruz w Lubinie – nasza oferta

Kontenery w Lubinie na wynajem możesz zamówić w różnych wariantach gabarytowych. Dostarczamy pojemniki gromadzące od 3,5 do nawet 36 m³, które świetnie sprawdzają się przy większych inwestycjach, na placach budowy oraz rozbiórki. Stawiamy na działanie w zgodzie ze środowiskiem, dlatego w naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje pojemników przeznaczone do selektywnego składowania odpadów z podziałem na kilka frakcji. Możesz wynająć kontener na m.in. odpady gruzu budowlanego, odpady gabarytowe, odpady z tworzyw sztucznych, papę odpadową, metale, drewno, odpady opakowaniowe, odpady niebezpieczne i wiele innych grup odpadów, które wymagają specjalnego sposobu postępowania.

Przy remoncie w domu lub mieszkaniu najkorzystniejszą opcją jest wybór kontenera na zmieszane odpady budowlane, który pomoże odpowiednio zagospodarować nieczystości powstające w trakcie prac remontowo-wykończeniowych.

Wynajem kontenerów – Lubin

Dostarczamy kontenery w Lubinie i okolicy. Jeśli szukasz firmy, która całościowo przejmie kontrolę nad procesem wywozu odpadów budowlanych z placów budowy, rozbiórek czy demontażu obiektów budowlanych – w Eko-logis możesz liczyć na profesjonalne podejście i dotrzymywanie umówionych terminów. Pomagamy również klientom indywidualnym w pozbyciu się uciążliwych odpadów po remoncie i pracach wykończeniowych w domu. Kontener podstawiamy w umówione miejsce i odbieramy według ustaleń na początku współpracy.

Przed rozpoczęciem realizacji zamówienia potrzebujemy poznać kilka informacji na temat Twojego zlecenia, dlatego przy składaniu zamówienia powiedz nam:

  • jaki rodzaj i liczba kontenerów Cię interesuje;
  • gdzie i kiedy mamy podstawić kontener;
  • na jaki okres chcesz wynająć kontener.

Jeśli masz wątpliwości lub potrzebujesz pomocy – skontaktuj się z nami. Nasi doradcy z przyjemnością pomogą Ci w wyborze odpowiedniego rodzaju i gabarytu kontenera.

Oddział Lubin: 795 003 003, poznaj szczegóły naszej oferty.

Zamówienia można też składać mailowo lub przez formularz na stronie kontaktu.

images-11

 

Eko-logis – wywóz gruzu, odpadów

Telefon: 795 003 003

Mail: info@eko-logis.pl

 

© Copyright Eko-logis 2021