Zamów kontener na gruz lub zadzwoń na linię czynną całą dobę pod numerem 795 003 003

Oddział Eko-logis w Legnicy oferuje:

Kontakt eko-logis - Legnica - tel
Wywóz:
Dowóz:
– odpadów z budów (gruz, cegła, beton)
– piasku kopanego
– odpadów z remontów (płyta, ceramika)
– piasku murarskiego 
– odpady sezonowe (gałęzie, liście, ziemia)
– piasku rzecznego
– odpady przemysłowe i poprodukcyjne
– kruszyw mineralnych (0-31 oraz 0-63)
– odpady gabarytowe i z porządków
– żwiru, klińca, kamienia, tłucznia

W 2013 roku firma EKO-LOGIS uruchomiła oddział w Legnicy, oferując ten sam zakres usług co we Wrocławiu. Działalność nowej jednostki charakteryzuje się wysoką jakością usług oraz bardzo konkurencyjnymi cenami. Wywóz śmieci Legnica, gruz i odpady – skuteczna realizacja, tanie i szybkie wykonanie – to hasła opisujące nasz sposób działania.

Jeśli masz problem z takimi odpadami, jak:  śmieci, ziemia, liście, gruz i odpady budowlane, odpady gabarytowe, pozostałości z rozbiórek, wełna, wata, odpady przemysłowe oraz inne nieczystości stałe – skontaktuj się z nami!

Przewidujemy możliwość nawiązania współpracy zarówno z osobami indywidualnymi, jak i firmami budowlanymi oraz produkcyjnymi. Oferujemy ekspresową i rzetelną realizację nawet przy najbardziej skomplikowanych zleceniach, ponieważ posiadamy wysoko rozwinięte zaplecze techniczne.  Nasze działania poparte są 6-letnim doświadczeniem w branży, a zaangażowanie i profesjonalizm sprawiły, że na wrocławskim rynku osiągnęliśmy pozycję lidera zaledwie w przeciągu kilku miesięcy. Obecnie te same usługi wysokiej jakości, zamierzamy udostępnić mieszkańcom Legnicy w bardzo przystępnej cenie. Posiadamy uprawienia oraz specjalne pozwolenia, które umożliwiają nam przetransportowanie opadów niemal każdego gatunku i rodzaju.  Wywóz śmieci  i gruzu Legnica – tanio i szybko – to nasze hasło.

Prowadzimy działalność utylizacyjną na terenie całego miasta. Odebrane odpady podlegają zniszczeniu lub są przygotowywane do ponownego wykorzystania w procesie recyklingu. Nasza działalność spełnia normy sanitarne i pozwala na pełne wykorzystanie odbieranego surowca.

Rozbudowane przepisy dotyczące gospodarowania odpadami i ochrony środowiska oraz dbałość o wysokie standardy realizacji pozwalają skutecznie rozwiązać problem śmieci. Legnica od czasu wprowadzenia naszej działalności może pochwalić się skutecznym przedsiębiorstwem utylizacyjnym, który wszystkie procesy konsultuje ze specjalistami od przepisów i technologii pozbywania się odpadów. Dzięki bogatemu doświadczeniu w gospodarce odpadami, mogą Państwo z pełnym zaufaniem zlecić nam wywóz śmieci.

Legnica, dzięki realizacji najwyższych standardów ma szansę na usuwanie odpadów zgodnie z prawem krajowym i Unii Europejskiej. Bardzo istotne jest dla nas działanie według obowiązujących przepisów, dlatego posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia na wywóz i transport odpadów. Ze względu na to, że cenimy również przejrzystą formę komunikacji, wystawiamy karty potwierdzające przekazanie odpadów. Ponadto, w razie jakichkolwiek pytań oraz wątpliwości związanych z przebiegiem naszych działań, udzielamy bezpłatnych konsultacji. W tym celu prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 795 003 003, gdzie podczas rozmowy przedstawimy szczegóły naszej oferty. Zamówienia można również składać drogą mailową lub przez formularz na naszej stronie.

maly_trzy-300x168

 

Eko-logis Legnica – kontenery, wywóz gruzu i odpadów

ul. Przemysłowa

59-200 Legnica

Telefon: 795 003 003

Mail: info@eko-logis.pl

© Copyright Eko-logis 2021