Zamów kontener na gruz lub zadzwoń na linię czynną całą dobę pod numerem 795 003 003

Dla firmy EKO-LOGIS bilans ekologiczny terenu Dolnego Śląska od zawsze był kwestią bardzo ważną.

Praktycznie każdy odpad można ponownie przetworzyć, ale do tego potrzebne jest wieloletnie doświadczenie, wiedza, kontakty, możliwości logistyczne i środki finansowe. Przetwarzanie odpadów jest tak ważne, ponieważ dzięki temu nasze dzieci i ich dzieci będą mogły cieszyć się zielonymi lasami, parkami i czystą wodą. Żeby to marzenie się spełniło Państwo muszą nam pomóc nie korzystając z małych firm, który jedynie dla chęci zysku utylizują odpady niezgodnie z prawem.

Przy wyborze firmy która wywiezie Państwa odpady proszę sprawdzać czy dana firma ma wszystkie potrzebne pozwolenia do prowadzenia takiej działalności.

Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy stanowisko Doradcy Ekologicznego, wszechstronnie wykształconego na Wydziale Środowiska Politechniki Wrocławskiej, który udzieli informacji na temat utylizacji konkretnego typu odpadu. A także wszelkiej dokumentacji potrzebnej z Państwa i naszej strony odnośnie gospodarki odpadami.

Firmom , które mają z nami podpisaną umową o współpracy, świadczymy bezpłatne usługi w zakresie dokumentacji związanej z odpadami. Takiej jak: sprawozdania do Urzędu Marszałkowskiego, wystawianie kart przekazania odpadów i wiele innych. Doradztwo ekologiczne to nasza specjalność!

© Copyright Eko-logis 2021