Zamów kontener na gruz lub zadzwoń na linię czynną całą dobę pod numerem 795 003 003

Firma EKO-LOGIS (oddział Chojnów)

Zadzwoń do nas - kontakt

 

Chojnów – wywóz gruzu, kontenery

EKO-LOGIS prowadzi działalność na terenie Chojnowa i okolic, oferując szeroko pojęte usługi wywozu odpadów, gruzu i wszelkich pozostałości po różnego typu inwestycjach.
Nasz flota pozwala na sprawną realizację zamówień – posiadamy ponad 800 kontenerów i około 30 ciężarówek, profesjonalny sprzęt, oraz wykwalifikowanych specjalistów i kierowców.

Obsługujemy klientów prywatnych i firmy. Działamy 7 dni w tygodniu – ekspresowo! 99% naszych zleceń w Chojnowie i okolicach realizujemy jeszcze tego samego dnia.

 

Chojnów – jakie odpady i gruz wywozimy?

W Chojnowie i okolicznych miejscowościach wywozimy różnego rodzaju odpady. Obsługujemy klientów, którzy potrzebują pozbyć się zmieszanych odpadów budowlanych, papy, gruzu poremontowego, odpadów sezonowych (zielonych), a także wielu innych śmieci i nieczystości.

Przyjmujemy stałe zlecenia od firm produkcyjnych na wywóz i wynajem kontenera na odpady przemysłowe, surowce wtórne, a także odpady niebezpieczne. Jesteśmy nieocenionym wsparciem dla firm budowlanych, wywożąc nawet kilkanaście kontenerów dziennie na terenie jednej budowy!

 

Zamów kontener w Chojnowie

Kontenery Chojnów – rodzaje odpadów

W Chojnowie i okolicach oferujemy kontenery na konkretne rodzaj odpadów, a także kontenery na odpady zmieszane budowlane lub opakowaniowe. Kontener na zmieszane śmieci jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, ponieważ można w nim umieszczać prawie wszystkie odpady wytworzone podczas budowy lub remontu. Wystarczy więc zamówić jeden pojemnik, a dzięki temu pozbyć się opadów szybko i bez wysiłku.

Jakie jeszcze odpady odbieramy w Chojnowie i okolicach? Możesz przekazać nam między innymi:

  • gruz budowlany (pokruszone fragmenty ścian, podłóg, dachówek i innych materiałów tworzących różnego typu konstrukcje),
  • gabaryty – przedmioty o bardzo dużych rozmiarach, takie jak okna, drzwi, meble, dywany i wykładziny,
  • odpady niebezpieczne (także wełna mineralna, azbest, różnego rodzaju środki chemiczne),
  • odpady po pracach w ogrodzie – gałęzie, kamienie, ziemia, żwir,
  • i inne, których wywóz i utylizacja jest prowadzona wg specjalnych zasad (w praktyce wszystkie inne niż komunalne).

Wywóz gruzu w Chojnowie – jaki kontener wybrać?

W Chojnowie oferujemy kontenery we wszystkich popularnych wariantach. Są to przede wszystkim:

  • kontenery o pojemności 2,5 m³
  • kontenery o pojemności 5,5 m³
  • kontenery o pojemności 10 m³
  • kontenery większe (nawet do 36 m³ – z tak dużych rozwiązań najczęściej korzystają firmy produkcyjne i budowlane)

Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki kontener będzie odpowiedni dla Państwa inwestycji, zapraszamy do kontaktu z nami. Pomożemy wybrać najlepsze dostępne rozwiązanie. Najmniejsze kontenery (2,5 m³) będą odpowiednie do niewielkich prac, np. remontu łazienki, te o pojemności około 5 m³ – średniego remontu, a dla dużych realizacji warto od razu zamówić pojemnik 10 m³.

Realizujemy zlecenia nietypowe i trudne – nie ma dla nas zadań niemożliwych, dlatego jeśli potrzebują Państwo pozbyć się różnego rodzaju odpadów, zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami.

© Copyright Eko-logis 2021