Zamów kontener na gruz lub zadzwoń na linię czynną całą dobę pod numerem 795 003 003

Oddział firmy Eko-logis w Jeleniej Górze

Kontakt - eko-logis - Głogów - telefon

Czym się zajmujemy:

 • wywóz śmieci i odpadów na terenie Jeleniej Góry i okolic
 • odbiór odpadów budowlanych i remontowych
 • utylizację śmieci sezonowych (gałęzie, odpady zielone)
 • gospodarkę odpadami przemysłowymi
 • załadunek i transport odpadów o dużych gabarytach
 • Dowóz piasku (murarski, kopany, rzeczny)
 • Dowóz kruszyw budowlanych i mieszanek mineralnych
 • Dostarczanie kontenerów na śmieci, odpady oraz gruz

Kontenery na gruz w Jeleniej Górze

Specjalizujemy się w wywozie odpadów budowlanych – działamy na terenie południowo-zachodniej Polski od 15 lat. Oferujemy wynajem kontenerów na gruz w Jeleniej Górze i okolicach dla firm oraz klientów prywatnych. Obsługujemy tereny budowy, rozbiórki oraz wypożyczamy kontener na czas domowego remontu. Wyróżnia nas terminowość i ekspresowa realizacja zleceń – jesteśmy w stanie podstawić kontener w umówione miejsce już w ciągu 24 godzin. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z całą naszą ofertą wywozu odpadów budowlanych w Jeleniej Górze.

Wynajem kontenerów w Jeleniej Górze

Firma Eko-logis działa na rynku wywozu odpadów budowlanych od kilkunastu lat – możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście i bezpieczną realizację wywozu uciążliwych odpadów. Dysponujemy pokaźną flotą pojazdów przystosowanych do odbioru gruzu w kontenerach, punktualnie odbieramy pojemniki oraz w razie potrzeby – wymieniamy je na nowe. Wywóz gruzu w Jeleniej Górze możesz zrealizować już nawet w ciągu jednej doby, ponieważ przystępujemy do zrealizowania zlecenia od momentu jego otrzymania. Odpady budowlane i przemysłowe wywozimy z zachowaniem zasad bezpiecznego transportu dla tej grupy śmieci oraz w zgodzie z obowiązującymi przepisami w zakresie ewidencji BDO.

Wywóz gruzu w Jeleniej Górze – oferta Eko-logis

Dostarczamy kontenery w Jeleniej Górze dla klientów prywatnych oraz przedsiębiorców, którzy w ramach prowadzenia działalności gospodarczej stają się wytwórcami odpadów. Przy składaniu zamówienia na kontener możesz wybrać konkretny rodzaj pojemnika, który będzie przeznaczony do składowania wybranej frakcji odpadów. W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

 • kontenery na gruz czysty,
 • kontenery na zmieszane odpady budowlane,
 • kontenery na odpady opakowaniowe,
 • kontenery na odpady z papy budowlanej,
 • kontenery na odpady przemysłowe i produkcyjne,
 • kontenery na odpady gabarytowe,
 • kontenery na odpady z ziemi, kamieni i gałęzi,
 • kontenery na odpady z metalu, złomu lub tworzyw sztucznych.

Umożliwiamy utylizację odpadów w sposób selektywny, a odebrane odpady przekazujemy do zakładów profesjonalnie zajmujących się unieszkodliwianiem wybranej grupy śmieci.

Rodzaje kontenerów w Jeleniej Górze

Możesz zamówić kontenery w Jeleniej Górze w różnych wariantach gabarytowych. Dostarczamy pojemniki gromadzące od 2 do nawet 36 m³ gruzu lub innych odpadów. Kontener o pojemności 4 m³ to doskonała opcja przy niewielkich remontach w domu lub mieszkania. W ten sposób możesz bezpiecznie pozbyć się starych mebli, zużytych elementów ceramiki oraz armatury łazienkowej, a także zalegającego gruzu po cięższych pracach. Przy przeprowadzce, gruntownym remoncie lub budowie domu wybierz kontener o pojemności co najmniej 7 m³, który gwarantuje ilość miejsca niezbędną do składowania większej ilości odpadów budowlanych.

Kontenery na gruz w Jeleniej Górze dla firm

Świadczymy również usługi dla firm. Obsługujemy tereny budowy oraz rozbiórek i demontaży obiektów budowlanych, firmy produkcyjne oraz zakłady przemysłowe. Odbiór odpadów każdorazowo odbywa się na podstawie wystawienia karty przekazania odpadów (KPO) oraz karty ewidencji odpadów (KEO).

Zamów kontener w Jeleniej Górze

Kontener na gruz w Jeleniej Górze możesz zamówić przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej, mailowo oraz telefonicznie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę pod numerem telefonu: 795 003 003. Zadzwoń – pomożemy Ci wybrać najlepszy kontener odpowiadający ilości oraz grupie wytwarzanych odpadów.

 

Zamów kontener w Jeleniej Górze

© Copyright Eko-logis 2021