Zamów kontener na gruz lub zadzwoń na linię czynną całą dobę pod numerem 795 003 003

Firma EKO-LOGIS (oddział Bolesławiec)

Zadzwoń do nas - kontakt

 

Oferta Eko-Logis w Bolesławcu:

 • Dostarczanie kontenerów na gruz w obrębie rejonu
 • Wywóz odpadów i śmieci w Bolesławcu i okolicy
 • Odbiór odpadów remontowych i budowlanych
 • Utylizacja śmieci sezonowych jak np. gałęzie czy odpady zielone
 • Gospodarka przemysłowymi odpadami
 • Transport i załadunek odpadów wielkogabarytowych
 • Dowóz piasku murarskiego, kopanego, rzecznego
 • Dowóz mieszanek mineralnych i kruszyw budowlanych

 

Kontenery na gruz – Bolesławiec i okolice

Przedsiębiorstwo EKO-LOGIS oferuje usługi związane z wywozem odpadów, podstawieniem kontenera na gruz czy sprzedażą kruszywa w Bolesławcu i okolicach. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

 

Zamów kontener w Bolesławcu

Wynajem kontenerów na gruz w Bolesławcu

Firma Eko-logis specjalizuje się w wywozie gruzu oraz odpadów budowlanych – wyróżnia nas pełen profesjonalizm oraz terminowość. Od kilkunastu lat działamy na terenie południowej Polski – teraz oferujemy także wynajem kontenerów w Bolesławcu i okolicach. Zaufali nam zarówno klienci prywatni, jak i przedsiębiorstwa prowadzące na co dzień działalność, która przyczynia się do powstania tzw. odpadów trudnych.

Nasze usługi skupiają się głównie na odbiorze odpadów budowlanych. Dostarczamy specjalne worki oraz kontenery dostępne w różnych wariantach pojemnościowych, które pomagają w krótkim czasie (w sposób niezagrażający środowisku oraz życiu i zdrowiu innych) przekazać wytworzone nieczystości poremontowe do utylizacji.

Zamów kontenery w Bolesławcu

Dostarczamy kontenery budowlane w Bolesławcu i okolicach. Dysponujemy flotą kilkudziesięciu samochodów ciężarowych oraz kilkuset kontenerów przeznaczonych do składowania różnych frakcji śmieci budowlanych, przemysłowych i produkcyjnych. Oferujemy m.in. wywóz:

 • odpadów budowlanych i poremontowych (gruz czysty, gruz zmieszany, zmieszane odpady budowlane),
 • odpadów sezonowych (ziemia, gałęzie, liście, kamienie),
 • odpadów przemysłowych i produkcyjnych,
 • odpadów porządkowych (odpady gabarytowe).

Nasza oferta jest dostosowana do firm prowadzących działalność budowlano-produkcyjną oraz klientów prywatnych, którzy potrzebują wsparcia w procesie pozbycia się śmieci pochodzących z domowych remontów. Dostarczamy kontenery w Bolesławcu o pojemności od 2,5 do 36 m³.

Wywóz gruzu w Bolesławcu

Wywóz gruzu w Bolesławcu zawsze odbywa się na podstawie dokładnych ustaleń z naszymi Klientami. Wybrany kontener podstawiamy w umówione miejsce i odbieramy zgodnie ze wskazanym terminem. Nasze pojazdy są w pełni przystosowane do przewozu odpadów budowlanych w kontenerach, dlatego cały transport odbywa się z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności.

Następnie odebrane odpady z kontenerów w Bolesławcu przekazujemy do zakładów specjalizujących się w utylizacji konkretnej frakcji śmieci lub przetwórni (jeśli jest to możliwe ze względu na właściwości odpadów). Nawet do 90% pozyskanego gruzu czystego można wykorzystać ponownie w procesie recyklingu przy wyborze selektywnej zbiórki odpadów.

Jak zamówić kontenery na gruz w Bolesławcu?

Wywóz gruzu w Bolesławcu możesz zamówić bezpośrednio przez naszą stronę internetową. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy – wprowadź adres lokalizacji dostawy kontenera oraz podaj dodatkowe informacje dotyczące m.in. pojemności, rodzaju wytwarzanych odpadów oraz terminu najmu. Możesz również skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty e-mail oraz telefonicznie. Nasi konsultanci z chęcią pomogą Ci przejść przez cały proces załatwiania formalności związanych z wynajmem kontenera na odpady budowlane w Bolesławcu i doradzą przy wyborze odpowiedniego pojemnika.

Wywóz gruzu w Bolesławcu dla firm

Nasza firma jest przygotowana na zmiany w przepisach, które czekają przedsiębiorstwa budowlane uznane za wytwórców odpadów w 2025 roku. Umożliwiamy odbiór odpadów w sposób selektywny z zachowaniem podziału na co najmniej sześć frakcji – pomożemy także w dostosowaniu działania przedsiębiorstwa wobec nowych wymogów regulowanych przez wprowadzenie zapowiedzianej nowelizacji Ustawy o odpadach. Zapraszamy do kontaktu.

© Copyright Eko-logis 2021