Zamów kontener na gruz lub zadzwoń na linię czynną całą dobę pod numerem 795 003 003

Firma EKO-LOGIS (oddział Brzeg Dolny)

Zadzwoń do nas - kontakt

 

Oferta Eko-Logis w Brzegu Dolnym:

 • Dostarczanie kontenerów / wywóz odpadów i śmieci w Brzegu Dolnym
 • Odbiór odpadów remontowych i budowlanych
 • Utylizacja odpadów zielonych, gałęzi (śmieci sezonowe)
 • Gospodarka odpadami przemysłowymi
 • Załadunek oraz transport odpadów wielkogabarytowych
 • Dowóz piasku kopanego, rzecznego, murarskiego
 • Sprzedaż mieszanek mineralnych i kruszyw

 

Kontenery na gruz – Brzeg Dolny i okolice

Przedsiębiorstwo EKO-LOGIS oferuje usługi związane z podstawieniem kontenera na gruz, wywozem śmieci i odpadów,  czy dowozem mieszanek mineralnych w Brzegu Dolnym i okolicach. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

 

Zamów kontener w Brzegu Dolnym

 


 

Wywóz gruzu w Brzegu Dolnym

Naszą specjalnością jest pomoc w wywozie i zagospodarowaniu tzw. trudnych odpadów. Są to odpady, które ze względu na właściwości, niestandardowe wymiary lub zbyt duży ciężar nie mogą być utylizowane wraz ze śmieciami komunalnymi. Wyróżnia nas pełen profesjonalizm i terminowość – zapewniamy kontenery dostosowane do składowania różnych nieczystości, podstawiamy je i odbieramy według umówionych terminów. Dzięki dużej flocie pojazdów przystosowanych do przewozu śmieci w kontenerach zamówiony pojemnik może pojawić się w wybranym miejscu zaledwie w 24 godziny. Działamy na terenie południowej Polski i oferujemy również wynajem kontenerów na gruz w Brzegu Dolnym.

Zamów kontener w Brzegu Dolnym

Kontenery w Brzegu Dolnym dostępne na wynajem pozwalają w zgodzie z prawem zagospodarować domowe odpady remontowe oraz pozbyć się nieczystości budowlanych, które powstają w wyniku działalności gospodarczej firm. Możesz zamówić pojemniki przeznaczone do składowania wybranej frakcji śmieci, które umożliwiają prowadzenie selektywnej zbiórki odpadów lub pojemnik przeznaczony do zagospodarowania zmieszanych odpadów z remontu i budowy. W naszej ofercie znajdziesz m.in. kontenery na:

 • gruz czysty,
 • zmieszane odpady budowlane,
 • odpady z papy budowlanej,
 • odpady gabarytowe,
 • odpady przemysłowe i produkcyjne,
 • odpady opakowaniowe,
 • odpady z ziemi, kamieni i gałęzi.

Wywóz gruzu w Brzegu Dolnym zawsze odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa wobec odpadów, które w sposób degradujący mogą oddziaływać na środowisko oraz niezabezpieczone – zagrażać życiu i zdrowiu innych osób.

Wynajem kontenerów na gruz w Brzegu Dolnym

Kontenery w Brzegu Dolnym dostarczamy i odbieramy według ustalonych terminów. Możesz zamówić pojemnik na okres potrzebny do pozbycia się wszystkich zalegających odpadów remontowych. Wynajmujemy kontenery na jeden dzień, tydzień lub więcej czasu (jeśli zachodzi taka potrzeba). Wywozimy gruz od klientów prywatnych oraz firm. Przy współpracy z przedsiębiorcami transport odpadów z terenu budowy lub innego miejsca zawsze odbywa się na podstawie wystawienia karty przekazania odpadów oraz KEO.

Kontenery na gruz – rodzaje

Wynajmujemy kontenery na gruz w Brzegu Dolnym w różnych wariantach pojemnościowych, dzięki czemu możesz zamówić pojemnik dostosowany do ilości odpadów, którą dysponujesz. Dostarczamy kontenery gromadzące od 2 do nawet 36 m³. Mniejsze kontenery o pojemności 10-15 m³ sprawdzą się przy sprzątaniu nieczystości powstałych wskutek domowych remontów lub zmian wystroju wnętrz, natomiast większe pojemniki – umożliwią bezpieczne przekazanie do utylizacji odpadów pochodzących z terenu budowy, rozbiórki lub demontażu obiektów.

Jak zamówić kontener w Brzegu Dolnym?

Wywóz gruzu w Brzegu Dolnym zamówisz, kontaktując się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Jeśli potrzebujesz doradztwa w zakresie wyboru odpowiedniego pojemnika – czekamy na Twoją wiadomość. Pomożemy Ci wybrać kontener dopasowany do Twoich potrzeb i rodzaju przechowywanych odpadów.

© Copyright Eko-logis 2021