Zamów kontener na gruz lub zadzwoń na linię czynną całą dobę pod numerem 795 003 003

Firma EKO-LOGIS (oddział Świdnica)

Zadzwoń do nas - kontakt

 

Oferta Eko-Logis w Świdnicy:

 • Dostarczanie kontenerów na gruz w obrębie rejonu
 • Wywóz odpadów i śmieci w Świdnicy i okolicy
 • Odbiór odpadów remontowych i budowlanych
 • Utylizacja śmieci sezonowych jak np. gałęzie czy odpady zielone
 • Gospodarka przemysłowymi odpadami
 • Transport i załadunek odpadów wielkogabarytowych
 • Dowóz piasku murarskiego, kopanego, rzecznego
 • Dowóz mieszanek mineralnych i kruszyw budowlanych

 

Kontenery na gruz – Świdnica i okolice

Przedsiębiorstwo EKO-LOGIS oferuje usługi związane z wywozem odpadów, podstawieniem kontenera na gruz czy sprzedażą kruszywa w Świdnicy i okolicach. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

 

Zamów kontener w Świdnicy

Kontenery na gruz w Świdnicy

Wywozimy gruz, odpady budowlane i przemysłowe w kontenerach na terenie Świdnicy oraz okolic. Zasięgiem działania obejmujemy niemal całe województwo dolnośląskie i umożliwiamy pozbycie się tzw. trudnych odpadów sprawnie i w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Dysponujemy pojazdami, które są przystosowane do przewozu kontenerów dostępnych w różnych wariantach gabarytowych – oferujemy także szeroką gamę pojemników przeznaczonych do składowania różnych frakcji śmieci budowlanych. Poznaj naszą ofertę kontenerów w Świdnicy na wynajem.

Kontenery w Świdnicy – nasza oferta

Dostarczamy kontenery na gruz w Świdnicy oraz pojemniki przeznaczone do zagospodarowania różnych grup odpadów budowlanych. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstwa produkujące śmieci w ramach działalności gospodarczej. Możesz zamówić u nas kontenery o pojemności od 2,5 do 36 m³. Dla klientów indywidualnych dostarczamy pojemniki gromadzące: 2,5 m³, 5 m³, 7 m³, a nawet 10 m³, które świetnie sprawdzają się w trakcie porządków po remoncie i umożliwiają pozbycie się starych elementów wyposażenia. Dla firm z branży budowlanej i produkcyjnej dostarczymy kontenery o większym gabarycie – oferujemy również pojemniki umożliwiające składowanie odpadów według zasad segregacji z podziałem na frakcje.

Kontenery w Świdnicy na wynajem – rodzaje

Przy niedużym remoncie w domu lub mieszkaniu, a także pracach remontowo-wykończeniowych wygodnym rozwiązaniem jest wynajem kontenera na zmieszane odpady budowlane. Taki pojemnik pozwala za jednym razem przekazać do utylizacji większość odpadów wytwarzanych podczas remontu m.in.: gruz budowlany, materiały izolacyjne, opakowania po farbach i zaprawach, elementy armatury sanitarnej oraz ceramiki. W naszej ofercie znajdziesz również kontenery przeznaczone do składowania poszczególnych grup odpadów, takich jak:

 • gruz budowlany czysty,
 • odpady opakowaniowe,
 • odpady z drewna lub metalu,
 • odpady sezonowe (ziemia, kamienie, gałęzie),
 • odpady gabarytowe,
 • odpady przemysłowe i produkcyjne,
 • odpady z papy budowlanej,
 • inne odpady, które wymagają specjalnego postępowania.

Jak wygląda wywóz gruzu w Świdnicy?

Wywóz gruzu w Świdnicy odbywa się terminowo. Dostarczamy kontenery w umówione miejsce, a następnie odbieramy zapełnione pojemniki według przyjętego planu działania. Przy odbiorze odpadów od firm, które wytwarzają je w ramach prowadzonej działalności, na miejscu uzupełniamy kartę przekazania odpadu (KPO) oraz kartę ewidencji odpadu (KEO).

Odebrane kontenery z gruzem w Świdnicy lub innymi nieczystościami budowlanymi przekazujemy do firm, z którymi współpracujemy w zakresie utylizacji odpadów. Większa część gruzu zostaje ponownie odzyskana w procesie recyklingu, natomiast pozostałe odpady zostają unieszkodliwione w sposób bezpieczny dla środowiska oraz życia i zdrowia innych osób.

Zamów kontenery na gruz w Świdnicy

Kontener na gruz w Świdnicy zamówisz przez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że wybierzesz liczbę i rodzaje pojemników, termin wynajmu oraz lokalizację. Możesz także wynająć kontenery, kontaktując się z nami mailowo oraz telefonicznie. W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z wyborem pojemnika – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

© Copyright Eko-logis 2021