Zamów kontener na gruz lub zadzwoń na linię czynną całą dobę pod numerem 795 003 003

Firma EKO-LOGIS (oddział Zgorzelec)

Zadzwoń do nas - kontakt

 

Oferta Eko-Logis w Zgorzelcu:

 • Dostarczanie kontenerów na gruz w obrębie rejonu
 • Wywóz odpadów i śmieci w Zgorzelcu i okolicy
 • Odbiór odpadów remontowych i budowlanych
 • Utylizacja śmieci sezonowych jak np. gałęzie czy odpady zielone
 • Gospodarka przemysłowymi odpadami
 • Transport i załadunek odpadów wielkogabarytowych
 • Dowóz piasku murarskiego, kopanego, rzecznego
 • Dowóz mieszanek mineralnych i kruszyw budowlanych

 

Kontenery na gruz – Zgorzelec i okolice

Przedsiębiorstwo EKO-LOGIS oferuje usługi związane z wywozem odpadów, podstawieniem kontenera na gruz czy sprzedażą kruszywa w Zgorzelcu i okolicach. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

 

Zamów kontener w Zgorzelcu

Kontenery na gruz w Zgorzelcu

Świadczymy usługi wywozu gruzu na terenie Dolnego Śląska. Zasięgiem działania obejmujemy również miasta w południowo-zachodniej Polsce. Dostarczamy kontenery na gruz w Zgorzelcu i okolicy. Pomożemy Ci sprawnie pozbyć się odpadów budowlanych wytwarzanych w czasie domowego remontu oraz przekażemy do utylizacji śmieci produkowane w ramach działalności gospodarczej. Działamy według obowiązujących przepisów ewidencji BDO, a realizacją zleceń zajmujemy się w ciągu 24 godzin. Sprawdź naszą ofertę wywozu gruzu w Zgorzelcu.

Kontenery w Zgorzelcu na wynajem

Nasza firma dysponuje pokaźną flotą pojazdów i kontenerów przystosowanych do wywozu różnego rodzaju śmieci. Dostarczamy pojemniki gromadzące od 2,5 do 36 m³ – obsługujemy zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych. Na potrzeby budowy lub demontażu obiektów budowlanych dostarczamy kontenery o pojemności przekraczającej 12 m³. Możesz zamówić u nas również pojemniki o gabarycie: 5 m³, 7 m³ lub 10 m³, które pomogą Ci w zgodzie z prawem zagospodarować odpady powstałe w wyniku remontu mieszkania lub zmiany wystroju wnętrza.

Kontenery w Zgorzelcu na wynajem przeznaczone są do składowania różnych rodzajów odpadów. Dla osób prywatnych, które przeprowadzają remont w obrębie gospodarstwa domowego, możemy zaoferować wynajem kontenera na zmieszane odpady budowlane. Ten rodzaj pojemnika nadaje się do składowania większości frakcji śmieci budowlanych. Dostarczamy również:

 • kontenery na gruz,
 • kontenery na ziemię, piasek i gałęzie,
 • kontenery na odpady gabarytowe,
 • kontenery na odpady metalowe lub drewniane,
 • kontenery na odpady z opakowań,
 • kontenery na papę budowlaną.

Wywóz gruzu w Zgorzelcu

Wywóz gruzu w Zgorzelcu przebiega sprawnie i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. W tym celu korzystamy z pojazdów oraz kontenerów przystosowanych do przewozu odpadów ciężkich, o niestandardowych kształtach i wymiarach. Działamy według zasad ustalonych z Klientem – podstawiamy pojemnik w wyznaczone miejsce i odbieramy w ustalonym terminie. Po odbiorze śmieci z kontenerów trafiają do zakładów specjalizujących się w utylizacji konkretnej frakcji odpadów, a wiele z nich jest ponownie odzyskiwana w procesie recyklingu.

 

Kontenery od firm, które w ramach działalności produkują różne frakcje śmieci odbieramy według przyjętych przepisów ewidencji BDO. Na miejscu odbioru odpadów uzupełniamy kartę przekazania odpadu (KPO) oraz kartę ewidencji odpadu (KEO) zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Jak zamówić kontenery na gruz w Zgorzelcu?

Kontenery w Zgorzelcu możesz zamówić online – za pośrednictwem naszej strony internetowej, a także kontaktując się z nami mailowo oraz telefonicznie. Przy składaniu zamówienia na kontener wybierz liczbę pojemników, gabaryt oraz miejsce podstawienia wraz z terminem wynajmu. Do 99% zleceń realizujemy w ciągu 24 godzin.

 

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie wyboru odpowiedniego kontenera – czekamy na Twój telefon. Pomożemy Ci sprawnie pozbyć się odpadów budowlanych i remontowych w najkorzystniejszy sposób.

© Copyright Eko-logis 2021