Zamów kontener na gruz lub zadzwoń na linię czynną całą dobę pod numerem 795 003 003

Oddział firmy Eko-logis w Krotoszynie

Kontakt - eko-logis - Głogów - telefon

Czym się zajmujemy:

  • wywóz śmieci i odpadów na terenie Krotoszyna i okolic,
  • odbiór odpadów budowlanych i remontowych,
  • gospodarkę odpadami przemysłowymi,
  • utylizację śmieci sezonowych (gałęzie, odpady zielone),
  • załadunek i transport odpadów o dużych gabarytach,
  • dowóz kruszyw budowlanych i mieszanek mineralnych,
  • dostarczanie kontenerów na śmieci, odpady oraz gruz,
  • dowóz piasku (murarski, kopany, rzeczny).

 

Kontenery na gruz w Krotoszynie – korzystna oferta

EKO-LOGIS zapewnia bogatą ofertę wynajmu kontenerów oraz kompleksowe usługi związane z usuwaniem odpadów w rejonie Krotoszyna. Nasza flota, licząca 30 ciężarówek i przekraczająca 800 kontenerów, jest idealnie przygotowana do bezpiecznego transportu odpadów z placów budów oraz prywatnych posesji. Zespół naszych wykwalifikowanych ekspertów jest natomiast gwarancją, że usługi wywozu śmieci odbywają się sprawnie, szybko i zgodnie z prawem. Zlecenia realizujemy przez cały tydzień.

EKO-LOGIS jest ekspertem w obszarze wywozu różnych typów odpadów, włączając w to gruz budowlany, papę dachową, odpady zielone i wielkogabarytowe, dostosowując swoją ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Zadzwoń i zamów kontener na odpady w Krotoszynie i okolicach:

795 003 003 – czynne całą dobę!

 

Kontenery na odpady w Krotoszynie

Posiadamy szeroki wybór kontenerów o zróżnicowanych pojemnościach, od 2,5 m3 do 36 m3, co pozwala na dopasowanie naszych usług do każdego rodzaju zadania związanego z usuwaniem odpadów. Bez względu na to, czy realizujesz mniejszy remont, czy planujesz większe prace budowlane, zapewniamy, że nasze kontenery spełnią Twoje oczekiwania.

Dzięki EKO-LOGIS nie musisz się już martwić o kłopotliwe odpady – podstawimy kontener w wyznaczone przez Ciebie miejsce, a następnie zabierzemy go w określonym terminie oraz zajmiemy się utylizacją odpadów.

 

Krotoszyn – jak wybrać odpowiedni rozmiar kontenera?

W przypadku mniejszych projektów remontowych i porządkowych najlepiej sprawdzą się kontenery o pojemności 2,5 m3 lub 3,5 m3. Dla prac remontowych średniej skali zalecamy kontenery o pojemności 5,5 m3. W przypadku kompleksowych modernizacji większych przestrzeni idealnym wyborem będą kontenery o pojemności 7 m3 i 10 m3, które polecamy również przedsiębiorstwom budowlanym i produkcyjnym do długoterminowego zarządzania odpadami. Na największe odpady gabarytowe proponujemy kontenery o pojemności 36 m3.

Napisz i spytaj nas o ofertę!

 

Dodatkowe usługi oferowane przez EKO-LOGIS w Krotoszynie

Oprócz podstawowej działalności, jaką jest wynajem kontenerów i usuwanie odpadów, proponujemy również usługi z zakresu utylizacji śmieci, zarządzania odpadami, a także sprzedaż i dostawę kruszyw, piasku oraz mieszanek mineralnych.

W naszej ofercie dostępne są również zamiatarki montowane na ciężarówkach, które umożliwiają szybkie i efektywne czyszczenie ulic oraz dużych przestrzeni, takich jak magazyny czy hale produkcyjne.

 

Dlaczego warto wybrać EKO-LOGIS?

Kompetencje i doświadczenie – naszą wizytówką jest wysoka jakość usług, terminowość oraz elastyczność.

Zaangażowanie w ochronę środowiska – przykładamy wielką wagę do prawidłowej segregacji i utylizacji odpadów, zawsze z poszanowaniem obowiązujących regulacji ekologicznych. Dążymy do minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko naturalne, promując jednocześnie idee zrównoważonego rozwoju.

Proste składanie zamówienia – nasz system zamawiania kontenerów jest zaprojektowany tak, by być szybkim i intuicyjnym, umożliwiając klientom składanie zamówień telefonicznie lub za pośrednictwem e-maila.

Zadzwoń i zamów już teraz: 795 003 003 (czynne 24h)

Jesteśmy dla Ciebie dostępni również pod adresem: info@eko-logis.pl

Zamów kontener w Krotoszynie

© Copyright Eko-logis 2021