Zamów kontener na gruz lub zadzwoń na linię czynną całą dobę pod numerem 795 003 003

Firma EKO-LOGIS (oddział Strzegom)

Zadzwoń do nas - kontakt

 

Oferta Eko-Logis w Strzegomiu:

 • Utylizacja śmieci sezonowych jak np. gałęzie czy odpady zielone
 • Wywóz odpadów i śmieci w Strzegomiu i okolicy
 • Odbiór odpadów remontowych i budowlanych
 • Dostarczanie kontenerów na gruz w obrębie rejonu
 • Dowóz piasku murarskiego, kopanego, rzecznego
 • Gospodarka przemysłowymi odpadami
 • Transport i załadunek odpadów wielkogabarytowych
 • Dowóz mieszanek mineralnych i kruszyw budowlanych

 

Kontenery na gruz – Strzegom i okolice

Przedsiębiorstwo EKO-LOGIS oferuje usługi związane z wywozem odpadów, podstawieniem kontenera na gruz czy sprzedażą kruszywa w Strzegomiu i jego okolicach. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

 

Zamów kontener w Strzegomiu

Kontenery na gruz w Strzegomiu

Specjalizujemy się w wywozie odpadów budowlanych od firm i klientów prywatnych. Pomagamy w bezpieczny sposób przekazać do utylizacji śmieci, które ze względu na właściwości, niestandardowe wymiary oraz duży ciężar nie mogą być utylizowane w standardowy sposób. Nasze usługi wyróżnia dbałość o środowisko oraz poszanowanie obowiązujących przepisów. Współpracujemy zgodnie z przepisami Ustawy o odpadach oraz wymogami ewidencji BDO. Poznaj naszą ofertę i zobacz, jak możemy pomóc Ci pozbyć się kłopotliwych odpadów ekspresowo.

Kontenery w Strzegomiu na odpady budowlane – zakres usług

Nasza firma zasięgiem działania obejmuje obszar województw: dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego, a z usług wynajmu kontenerów na gruz mogą korzystać również mieszkańcy Strzegomia. Działamy sprawnie i zawsze dotrzymujemy umówionych terminów – kontenery podstawiamy w miejscu wyznaczonym i odbieramy według ustalonego grafiku.

Odbiór odbywa się z zachowaniem wszelkich niezbędnych środków ostrożności – dysponujemy dużą flotą pojazdów przystosowanych do przewozu różnych typów kontenerów, dlatego możesz mieć gwarancję bezpiecznego dostarczenia odpadów we właściwe miejsce. Śmieci pozyskane przy odbiorze trafiają do zakładów utylizacji, które w zajmują się ich całkowitym unieszkodliwianiem lub umożliwiają ich ponowne wykorzystanie – w sposób bezpieczny dla zdrowia innych osób oraz niezagrażający środowisku.

Wywóz gruzu w Strzegomiu od klientów prywatnych

Dostarczamy kontenery na potrzeby klientów prywatnych, którzy w związku z różnego rodzaju pracami remontowo-budowlanymi mają problem z utylizacją tzw. odpadów kłopotliwych. Fragmenty płyt gipsowo-kartonowych, pozostałości tapet i tynków, opakowania po farbach, klejach lub zaprawach, a nawet stare meble wymagają specjalnego sposobu zagospodarowania. Możesz samodzielnie dostarczyć je do PSZOK-ów (Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych) lub skorzystać z gotowych rozwiązań w postaci dostarczenia i odbioru nieczystości poremontowych w kontenerach. W ten sposób zaoszczędzisz czas i sprawnie pozbędziesz się śmieci nawet w ciągu 24 godzin – większość zleceń realizujemy w ciągu jednej doby.

Wywóz gruzu w Strzegomiu od firm

Współpracujemy również z firmami, które w związku z profilem swojej działalności wytwarzają śmieci wymagające specjalnego sposobu utylizacji. Najczęściej naszymi Klientami są przedsiębiorstwa budowlane, produkcyjne i przemysłowe – obsługujemy tereny magazynów, budowy oraz demontaży obiektów budowlanych. Na potrzeby klientów firmowych dostarczamy kontenery gromadzące do 36 m³ odpadów budowlanych, co pozwala w ekspresowym tempie pozbyć się wielu ton zalegającego gruzu podczas jednego transportu.

Rodzaje kontenerów w Strzegomiu na wynajem

Kontenery w Strzegomiu do wynajęcia możesz zamówić w różnych wariantach pojemnościowych, a także z uwzględnieniem przeznaczenia danej frakcji odpadów. Dysponujemy pojemnikami, które pozwalają składować m.in.:

 • gruz czysty (cegły, pokruszone płyty betonowe i pustaki),
 • zmieszane odpady budowlane (elementy ceramiki budowlanej, instalacji, opakowania, fragmenty tapet i tynków),
 • odpady opakowaniowe,
 • odpady papy budowlanej,
 • odpady z drewna, tworzyw sztucznych bądź metali,
 • odpady sezonowe np. ziemia, kamienie, gałęzie.

Zamów kontenery na gruz w Strzegomiu

Kontener w Strzegomiu w kilka chwil możesz zamówić za pośrednictwem formularza kontaktowego zamieszczonego na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że wpiszesz miejsce dostawy i wybierzesz typ pojemnika. Możesz skontaktować się z nami również telefonicznie – pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego pojemnika i ustalimy szczegóły realizacji zlecenia.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie wyboru odpowiedniego kontenera – czekamy na Twój telefon. Pomożemy Ci sprawnie pozbyć się odpadów budowlanych i remontowych w najkorzystniejszy sposób.

© Copyright Eko-logis 2021