Zamów kontener na gruz lub zadzwoń na linię czynną całą dobę pod numerem 795 003 003

Oddział firmy Eko-logis w Wałbrzychu

Kontakt - eko-logis - Głogów - telefon

Czym się zajmujemy:

 • wywóz śmieci i odpadów na terenie Wałbrzycha i okolic
 • odbiór odpadów budowlanych i remontowych
 • utylizację śmieci sezonowych (gałęzie, odpady zielone)
 • gospodarkę odpadami przemysłowymi
 • załadunek i transport odpadów o dużych gabarytach
 • Dowóz piasku (murarski, kopany, rzeczny)
 • Dowóz kruszyw budowlanych i mieszanek mineralnych
 • Dostarczanie kontenerów na śmieci, odpady oraz gruz

 

Kontenery na gruz w Wałbrzychu – skorzystaj z naszej oferty

Jeśli zgromadziłeś dużą ilość śmieci po budowie, remoncie, pracach ogrodowych lub innej inwestycji – zamów u nas kontener na odpady. Wywóz gruzu w Wałbrzychu i okolicznych miejscowościach wykonujemy od ręki – większość naszych zamówień realizujemy jeszcze tego samego dnia. Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów i posiadamy wiele kontenerów w różnych wariantach w zakresie wielkości i przeznaczenia. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji – jeśli chcesz zamówić kontener na odpady w Wałbrzychu i w innych miejscowościach regionu lub chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń do nas lub napisz! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dobrać rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Zadzwoń i zamów kontener na odpady w Wałbrzychu i okolicach:

795 003 003 – czynne całą dobę!

Wywóz gruzu w Wałbrzychu – dla firm i osób prywatnych

Działamy na rynku gospodarki odpadami już kilkanaście lat. Usługi świadczymy osobom prywatnym, ale także firmom. Nasi klienci to firmy budowlane, produkcyjne, remontowe i przedsiębiorstwa z innych sektorów, w których wytwarza się odpady lub gospodaruje nimi w iny sposób.

Nasze usługi realizujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dbamy o ewidencję odpadów oraz ich transport i utylizację bezpieczną dla środowiska naturalnego. Przekazując nam śmieci, nie musisz się niczym martwić. Zajmiemy się nimi od A do Z. Wszystkie materiały, które mogą być odzyskane w procesie recyklingu, zostaną przetworzone w sposób, który to umożliwia.

Klientów firmowych wspieramy także w formalnościach związanych z ewidencją odpadów w systemie BDO. Prowadzimy niezbędną dokumentację (w tym karty przekazania odpadów – KPO) i tworzymy raporty podsumowujące obrót odpadami w przedsiębiorstwie.

Kontenery Wałbrzych – zakres oferty

Możesz zamówić u nas kontener na określone rodzaje śmieci, ale także kontener na odpady zmieszane. Pojemnik na śmieci zmieszane to najbardziej praktyczna opcja. Możesz wyrzucić tutaj wszystkie typowe odpady po remoncie lub podobnej inwestycji – my zajmiemy się ich segregacją. Jeśli jednak zgromadziłeś tylko gruz lub np. odpady gabarytowe – najwygodniej będzie zamówić kontener na te konkretne rodzaje odpadów.

W Wałbrzychu wywozimy między innymi:

 • gruz budowlany (pokruszone fragmenty konstrukcji, ceramika budowlana, beton),
 • inne odpady budowlane (np. rury, armatura sanitarna),
 • odpady niebezpieczne (farby, lakiery, materiały izolacyjne),
 • opakowania różnego typu, pozostałości remontowo-budowlane,
 • gabaryty (stare meble, okna, drzwi, dywany i wykładziny),
 • odpady zielone (ziemia, piasek, żwir, gałęzie, kamienie).

W Wałbrzychu wywozimy wszelkie odpady inne niż komunalne – jeśli nie wiesz, jaki kontener wybrać, nasi doradcy Ci w tym pomogą.

Jakie kontenery możesz zamówić w Wałbrzychu?

Naszym klientom w Wałbrzychu i okolicach oferujemy kontenery od 2,5 do nawet 36 m³. Jeśli prowadzisz remont jednego pomieszczenia, wybierz kontener o pojemności do 5 m³. Większe prace, obejmujące na przykład całe mieszkanie mogą wymagać pojemnika 8-10 m³. Rozwiązania większe niż kilkanaście m³ są często wybierane przez przedsiębiorstwa, których działalność zakłada wytwarzanie dużej ilości odpadów. 

Zadzwoń i zamów już teraz: 795 003 003 (czynne 24h)

Jesteśmy dla Ciebie dostępni również pod adresem: info@eko-logis.pl

 

Zamów kontener w Wałbrzychu

© Copyright Eko-logis 2021