Zamów kontener na gruz lub zadzwoń na linię czynną całą dobę pod numerem 795 003 003

Firma EKO-LOGIS (oddział Wrocław)

Zadzwoń do nas - kontakt

 

Oferta Eko-Logis we Wrocławiu:

  • Odbiór odpadów remontowych i budowlanych
  • Dowóz piasku kopanego, rzecznego, murarskiego
  • Dostarczanie kontenerów / wywóz odpadów i śmieci we Wrocławiu
  • Gospodarka odpadami przemysłowymi
  • Utylizacja odpadów zielonych, gałęzi (śmieci sezonowe)
  • Załadunek oraz transport odpadów wielkogabarytowych
  • Sprzedaż mieszanek mineralnych i kruszyw

 

Kontenery na gruz we Wrocławiu – zamów wywóz odpadów z Eko-logis

Szukasz zaufanego Partnera, który zajmie się wywozem odpadów budowlanych w Twojej okolicy? Firma Eko-logis działa na rynku od 2013 roku i oferuje wywóz gruzu w kontenerach we Wrocławiu. Nasze usługi wyróżnia szybkość działania, bezpieczeństwo i wszechstronność – możesz zlecić nam obsługę terenów budowy, odbiór śmieci z zakładów produkcyjnych i przemysłowych, a także wywóz nieczystości poremontowych z gospodarstwa domowego. Poznaj naszą całą ofertę i zamów kontener dopasowany do Twoich potrzeb.

 

Zamów kontener we Wrocławiu

 


 

Kontenery we Wrocławiu – nasza oferta

Dostarczamy kontenery we Wrocławiu przeznaczone do składowania odpadów budowlanych różnych grup. Wywozimy m.in. gruz, odpady przemysłowe i produkcyjne, złom, odpady ceramiczne, papę odpadową oraz inne rodzaje nieczystości budowlanych, które wymagają specjalnego sposobu postępowania.

Obsługujemy zarówno klientów firmowych, jak i indywidualnych. Możesz skorzystać z naszych usług w czasie sprzątania po remoncie oraz innych pracach budowlano-wykończeniowych w domu lub mieszkaniu.

Wywóz gruzu we Wrocławiu – jak działamy?

Wywóz gruzu we Wrocławiu zaczyna się od złożenia zamówienia na kontener – większość zleceń realizujemy jeszcze tego samego dnia. Działamy szybko, ponieważ dysponujemy dużą flotą pojazdów przystosowanych do przewozu odpadów budowlanych w kontenerach. W czasie każdego odbioru zachowujemy niezbędne środki bezpieczeństwa, dzięki którym gruz i inne nieczystości mogą zostać dostarczane do zakładów utylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Kontenery we Wrocławiu podstawiamy według wstępnych ustaleń, w umówionym miejscu. Przy współpracy z przedsiębiorcami, którzy przekazują do utylizacji odpady wytworzone w ramach działalności gospodarczej zawsze na miejscu wystawiamy KPO (kartę przekazania odpadu) oraz KEO (kartę ewidencji odpadu).

Dzięki szerokiej gamie kontenerów umożliwiamy również składowanie odpadów w sposób selektywny, zgodnie z przepisami, które wejdą w życie – według zapowiedzi – od 1 stycznia 2025 roku.

Kontenery na gruz i odpady budowlane – rodzaje

Przy składaniu zamówienia na wywóz gruzu we Wrocławiu w Eko-logis do dyspozycji masz różne warianty gabarytowe kontenerów. Klientom indywidualnym na wynajem dostarczamy m.in. pojemniki gromadzące od 2,5 do 10 m³ odpadów budowlanych – przy wykorzystaniu ich z łatwością pozbędziesz się odpadów po drobnym remoncie lub innych pracach w obrębie gospodarstwa domowego. Na potrzeby firm budowlanych i produkcyjnych odbieramy gruz w kontenerach o pojemności nawet do 36 m³. W ten sposób możesz sprawnie przeprowadzić proces sprzątania na terenie budowy dróg oraz rozbiórki lub demontażu obiektów budowlanych.

Kontenery we Wrocławiu – zadzwoń i zamów

Chcesz zamówić wywóz gruzu we Wrocławiu i okolicy? Wszystkie niezbędne dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie. Możesz zadzwonić, wysłać wiadomość mailową lub zamówić kontener online przez formularz kontaktowy – bezpośrednio z poziomu strony internetowej. Podaj rodzaj wytwarzanych odpadów, które chcesz przekazać do utylizacji, pojemność kontenera i miejsce odbioru odpadów. W razie pytań – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

© Copyright Eko-logis 2021